o mnie

 

Parę słów o mnie...

 

Witam, nazywam się Piotr Ludziński.

Na co dzień mieszkam w Częstochowie, ale fotografuję na terenie całej Polski. Fotografia a zwłaszcza fotografia ślubna to moja pasja, którą zajmuję się od 2010 roku, ciągle zagłębiając się w tajniki tej sztuki. Brałem udział w różnych warsztatach fotografii ślubnej m.in u Fotografów z polskiej i światowej czołówki fotografów ślubnych co pozwoliło mi uzyskać Certyfikaty Fotografa Ślubnego i znacznie poszerzyć swoją wiedzę oraz warsztat. Uwielbiam to co robię dlatego też do każdego ślubu, każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie przez co nie ograniczam się do przygotowania zdjęć i "zapakowaniu" ich w album, tylko w każde zdjęcie, każdy projekt wkładam część siebie. Jako fotograf ślubny staram się w tym zwyczajnym świecie, w zwyczajnych chwilach uwiecznić coś innego, niecodziennego, po prostu coś niezauważalnego, po prostu uchwycić te wyjątkowe i ulotne chwile.
Nie ma nic piękniejszego niż świadomość że sprawia się komuś radość oddając reportaż Parze Młodej - widząc ich uśmiechy czy nawet łzę wzruszenia, która zakręci się w kąciku oka.
Dzięki temu wszystkiemu, gdzieś w głębi serca wiem że wybrałem najpiękniejszą profesję na świecie.

 

 

 

 

Staram się żeby mój reportaż ślubny opowiedział piękna historię - historię o Parze Młodej, ich domu, gościach i i tej wyjątkowej atmosferze, która pojawia się w tym pięknym dniu. Przygotowując reportaż zawszę chcę i staram się, żeby powstał zbiór wyjątkowych zdjęć pełnych emocji; radości, wzruszenia. Patrząc na świat, na ten dzień, na te chwile szeroko, nie odcinam się od drobnych detali – obrączek, spinek, kolczyków, drżących dłoni, objęć, nieśmiałych spojrzeń "rzuconych" ukradkiem.

 


W swojej pracy pracuję na wysokiej jakości sprzętu:
Aparat Nikon d750
Aparat Nikon d700
Obiektyw 24-70 f/2.8 Nikkor
Obiektyw 16-28 f/2.8 Tokina
Obiektyw 35mm f/1.4 Sigma
Obiektyw 50mm f/1.4 Nikkor
Obiektyw 85mm f/1.8 Nikkor
Obiektyw 70-200 mm f/2.8 Sigma
Lampa Speedlite SB-900 Nikon
3x Lampa reporterska Yongnuo 560III


w razie potrzeby:
Studyjne lampy Quantuum, Jinbei
softboxy, parasolki
beautydish